PRZEISTOCZENIE

Msza Wszechczasów

Nasz Sklepik Tradycji - tylko własne produkty. Wysoka jakość wykonania. Zapraszamy Państwa do zamawiania przedstawianych poniżej pozycji. Dzięki Państwa zamówieniom będziemy mieli możliwość nagrywania kolejnych przekładów audio perełek przedsoborowej Tradycji Katolickiej, nie skażonych żadnym odstępstwem czy herezją. Planujemy także wydawanie niezwykle ciekawych książek - reprintów. Prosimy przesyłać nam propozycje jakie pozycje chcielibyście Państwo otrzymać w formie zapisu MP3.

Zamówienia można składać pod adresem e-mail:
traditum@tradycja-katolicka.pl lub wysyłając wiadomość SMS i podając w wiadomości ilość zamówionych sztuk oraz adres do wysyłki pod numer:
695 500 158

Stan na: 28-02-2021: NOWY NAKŁAD: DUŻA ILOŚĆ1). Z cyklu: CYFROWA BIBLIOTEKA TRADYCJI KATOLICKIEJ
(Audiobook, nośnik: CD, format: MP3, ok. 160 minut).

LINK DO FILMU REKLAMOWEGO: KLIKNIJ TUTAJ

Lenka Miler czyta:
Ks. Zygmunt Skarżyński: Rzecz o obmowie, plotkach i potwarzy w przykładach

Przedstawiamy Państwu pierwszy audiobook z cyklu: „Cyfrowa Biblioteka Tradycji Katolickiej”. Jest to zapis audio (MP3) fascynującej, ale też będącą młotem na nowoczesny katolicyzm, książki nietuzinkowego księdza przełomu XIX i XX wieku Zygmunta Skarżyńskiego.

Ks. dr Zygmunt Skarżyński to postać wybitna. Studiował w Rzymie, tytuł doktora otrzymał w 1887r. W 1891 r. w Cesarskiej Rzymsko-Katolickiej Akademii Kościelnej uzyskał stopień kandydata św. teologii. W 1895 r. otrzymał godność szambelana papieskiego. Miał także godność prałata. Założył wydawnictwo w których wydawał bardzo poczytne pisma m.in. miesięczniki „Głos Serca Jezusowego”, „Rodzina Seraficka”.

Autor wielu bardzo poczytnych książek m.in. „Za grobem istnieje czyściec”, „Wyznawajmy jawnie naszą wiarę” oraz prezentowaną na niniejszym audiobooku „Rzecz o obmowie, plotkach i potwarzy w przykładach”.

Zachęcamy do zaznajomienia się z tym dziełkiem, które z pewnością wyprostuje wszystkie błędne ścieżki fałszywego mniemania, jakoby obmowa była czymś niegroźnym. Odmowa to bardzo poważny grzech i ks. Zygmunt Skarżyński fantastycznie to dokumentuje i przedstawia w przykładach z życia wziętych.

Ta książka, pierwotnie wydana w 1902 roku, jest także i dzisiaj w stu procentach aktualna. Mentalność ludzka zwykle nie zmienia się. Zatem ratujmy swoje dusze i słuchajmy dobrych pozycji klasyki Tradycji Katolickiej. A „Rzecz o obmowie…” z pewnością do takowych należy.

Cena: 20 zł + koszty przesyłki 8 zł), możliwość odbioru osobistego po Mszy św. niedzielnej w Gliwicach lub Zabrzu

Rzecz o obmowie, plotkach i potwarzy w przykładach Rzecz o obmowie, plotkach i potwarzy w przykładach


☩ A. M. D. G. ☩