Wybierz: PL ENG
Wybierz: £ $ PLN
Jesteś tutaj: Pismo MISTRZ Mistrz - czasopismo dla młodzieży poświęcone literaturze i historii

Mistrz - czasopismo dla młodzieży poświęcone literaturze i historii

Waga:0.08kg

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

  • Opis
  • Komentarze 0
  • Zapytaj o produkt
  • Poleć znajomemu

Opis

Szanowni Państwo,

przedstawiamy Państwu pierwszy, pilotażowy, numer czasopisma zatytułowanego Mistrz. Pismo skierowane jest głównie do starszych dzieci i młodzieży (choć nie tylko, gdyż z powodzeniem korzystać mogą zeń także dorośli). Uczy historii literatury i sztuki.

W piśmie zawarte są przedruki (fragmenty) z najbardziej znakomitych dzieł mistrzów literatury (w pierwszym numerze np.: Józef Grajner, Wincenty Pol, Józef Kraszewski, ks. Karol Antoniewicz) i szeroko pojętej sztuki czasów Wielkiej Polski.

W dzisiejszym zalewie wszechobecnego kiczu, tego typu inicjatywy powinny być szczególnie docenione i otoczone naszą opieką. Jak się rzekło, jest to numer pierwszy. Czy będą kolejne, to od Państwa zależy.

Pismo wydane jest w wysokiej jakości: na kredowym papierze, zawarte są w nim liczne, często pełnowymiarowe, kolorowe ilustracje, które są reprodukcjami największych dzieł malarstwa (polskiego i zagranicznego).  

Ratujmy swoje dzieci i młodzież! Dajmy im normalność: Sztukę przez duże „S”, literaturę przez duże „L” a przede wszystkim Wiarę Katolicką, która w tych dziełach nieustannie się przewija. Bo nie można być prawdziwym Patriotą, gdy się nie jest wiernym Katolikiem. Zawsze Wiernym!

Zatem rekomendujemy Państwu to pismo, które jest tworzone całkowicie oddolnie, bez żadnego finansowania, bez żadnych grantów z ministerstwa (nie)kultury, przygotowywane przez panią, niezwykle skromną Tradycyjną Katoliczkę, którą mieliśmy przyjemność poznać. Zachęcamy, tym bardziej, że cena nie jest wygórowana.


Format: A4, ilość stron: 20

Zapytaj o produkt

Komentarze

Dodane komentarze nie są weryfikowane ani moderowane przez sklep https://www.tradycja-katolicka.pl.

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

REKLAMA --> RADIO CHRYSTUSA KRÓLA W ŁODZI <-- REKLAMA