Wybierz: PL ENG
Wybierz: £ $ PLN
Jesteś tutaj: ► NOWOŚCI ◄ Mistrz (nr 2) - czasopismo dla młodzieży poświęcone literaturze i historii + Cudowny Obraz Matki Bożej Łysieckiej GRATIS!

Mistrz (nr 2) - czasopismo dla młodzieży poświęcone literaturze i historii + Cudowny Obraz Matki Bożej Łysieckiej GRATIS!

Waga:0.08kg

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

  • Opis
  • Komentarze 0
  • Zapytaj o produkt
  • Poleć znajomemu

Opis

DRUGI NUMER PISMA "MISTRZ" JUŻ W SPRZEDAŻY!

Cieszymy się, że wierni Tradycji katolickiej wydali kolejny numer tego świetnego pisma. Na prośbę Czytelników wydanie drugie zostało poszerzone o 12 stron. Siłą rzeczy cena też musiała trochę wzrosnąć. Warto wspierać tak szczytne inicjatywy, które przywracają normalność katolicką w głowach naszych dzieci, młodzieży. Zachęcamy Państwa do zakupu. Bo to tylko od Państwa zależy czy się pojawi numer kolejny.

Pismo wydane jest w wysokiej jakości: na kredowym papierze, zawarte są w nim liczne, często pełnowymiarowe, kolorowe ilustracje, które są reprodukcjami największych dzieł malarstwa (polskiego i zagranicznego).  

Ratujmy swoje dzieci i młodzież! Dajmy im normalność: Sztukę przez duże „S”, literaturę przez duże „L” a przede wszystkim Wiarę Katolicką, która w tych dziełach nieustannie się przewija. Bo nie można być prawdziwym Patriotą, gdy się nie jest wiernym Katolikiem. Zawsze Wiernym!

Zatem rekomendujemy Państwu to pismo, które jest tworzone całkowicie oddolnie, bez żadnego finansowania, bez żadnych grantów z ministerstwa (nie)kultury, przygotowywane przez panią, niezwykle skromną Tradycyjną Katoliczkę, którą mieliśmy przyjemność poznać. Zachęcamy, tym bardziej, że cena nie jest wygórowana.

Format: A4, ilość stron: 32

UWAGA: W ramach promocji do każdego egzemplarza pisma dodajemy GRATIS obrazek z Cudownym Obrazem Matki Bożej Łysieckiej, który także zawiera piękną modlitwę do Matki Bożej.

Każdy egzemplarz pisma jest zabezpieczony folią.

Zapytaj o produkt

Komentarze

Dodane komentarze nie są weryfikowane ani moderowane przez sklep https://www.tradycja-katolicka.pl.

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

REKLAMA --> RADIO CHRYSTUSA KRÓLA W ŁODZI <-- REKLAMA