Wybierz: PL ENG
Wybierz: £ $ PLN
Jesteś tutaj: Książki Orędzie Jezusa do Swego Kapłana - oprawa twarda - Ks. Joseph Schrijvers

Orędzie Jezusa do Swego Kapłana - oprawa twarda - Ks. Joseph Schrijvers

Waga:0.25kg
Producenci: 3DOM

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

  • Opis
  • Komentarze 0
  • Zapytaj o produkt
  • Poleć znajomemu

Opis

RECENZJA WŁASNA - NASZ SKLEPIK TRADYCJI REKOMENDUJE:

„Dobry pasterz przystępny jest dla wszystkich swych wiernych, ma dla każdego słowa pociechy, życzliwej zachęty, a jeśli zajdzie potrzeba, i ojcowskiego upomnienia”.

Nakładem Wydawnictwa 3DOM pojawiła się bardzo interesująca książka. Pozycja ta jest swoistym zapisem natchnionych rozmów Pana Jezusa ze swoim kapłanem. Jest to reprint dzieła z 1935 r., nieskażony żadnymi modernistycznymi dodatkami.

Zapisy te są kierowane do kapłanów, ale też sami wierni mogą garściami czerpać z tej krynicy Bożego słowa. Dziełko to - napisane w formie myśli rekolekcyjnych - jest zarazem wstrząsające, jak i pełne otuchy i nadziei.

Wstrząsające są słowa Zbawiciela, gdy mówi, jakie konsekwencje w wieczności poniesie ksiądz, który nie spełni woli nadanej mu przez Opatrzność Bożą. Jeśli dużo dostałeś - a każdy kapłan, choćby najgorszy, dostał pełnie łask do sprawowania tej zaszczytnej a zarazem niezwykle odpowiedzialnej funkcji duszpasterza - to dużo będzie także od ciebie wymagane. Kapłan powinien wiernych prowadzić do portu zbawienia. A biada kapłanowi, który prowadzi owczarnie na manowce! I o tej strasznej biedzie w piekielnych czeluściach Pan Jezus rozprawia w słowach twardych, surowych. To są zapiski wstrząsające!

Ale gdy Syn Boży mówi o kapłanach spełniających Jego świętą wolę, to czytelnik rozpływa się w zachwycie, jakie niewymowne szczęście gotuje sobie taki ksiądz w wieczności. Nieskończona miłość, bezgraniczne miłosierdzie, wieczna radość trwania w Chrystusie i służenia Mu, spoczęcie przy Tronie Boga Ojca Wszechmogącego i bezczasowa możliwość oglądania i zachwycania się niewysłowionym pięknem Pani Przeczystej – taka oto jest nagroda dla wiernego kapłana.

Wydawnictwo 3DOM wykonało fantastyczną pracę wznawiając tę książkę. Po jej przeczytaniu inaczej już patrzy się na posługę kapłana. Módlmy się za swoich kapłanów, dziękujmy Panu Bogu za dobrych duszpasterzy, a za tych, którzy poszli za duchem tego świata, oprócz modlitwy – może wyślijmy im tą książeczkę na plebanię? Może ona będzie kubłem zimnej wody, która wstrząśnie sumieniem i na nowo rozpali gorliwość, którą pałali podczas święceń kapłańskich? A jaka nagroda czeka na takiego wiernego, który wyrwie niewiernego sługę z letargu? Pan Jezus nie zapomni o tym!

Zachęcamy do zapoznania się z tą niezwykłą rozmową Chrystusa ze swoim kapłanem. To Boże dzieło, które uświęci duszę kapłana jak i wiernego.

„Jestem lekarzem dusz i ciał. Jeśli będę potrzebował twych prac, dam ci także i siłę i długie życie. Lecz, jeśli ześlę na ciebie chorobę, wiedz, że to dla mej chwały i dla twego uświęcenia”.

Spis treści:

1.    KAPŁAN DRUGIM CHRYSTUSEM   

2.    JEZUS PRZEKAZUJE KAPŁANOWI SWE CNOTY   

3.    JEZUS DODAJE BODŹCA NIEDBAŁEMU KAPŁANOWI   

4.    JEZUS W POSZUKIWANIU KAPŁANA ZBŁĄKANEGO   

5.    JEZUS W SAMOTNI ZE SWYM KAPŁANEM   

6.    JEZUS WDRAŻA SWEGO KAPŁANA

7.    W OBOWIĄZKI POŚREDNIKA   

8.    KAPŁAN POŚREDNIKIEM WRAZ Z JEZUSEM   

9.    KAPŁAN POŚREDNIKIEM Z JEZUSEM   

10. JEZUS W ZAŻYŁOŚCI ZE SWYM KAPŁANEM   

11. ZAKOŃCZENIE  

 


Dane techniczne:


Ilość stron: 112


Okładka: Twarda


Rok wydania: 2020


Wydawnictwo: 3DOM


Mocowanie: Szyta


Inne: ---


Zapytaj o produkt

Komentarze

Dodane komentarze nie są weryfikowane ani moderowane przez sklep https://www.tradycja-katolicka.pl.

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

REKLAMA --> RADIO CHRYSTUSA KRÓLA W ŁODZI <-- REKLAMA